Rozmetadlo soli

Rozmetadlo to dokáže namrzlý chodník zbavit náledí. Hlavním úkolem sypače je udržet v zimě váš chodník, cestu nebo silnici schůdnou a sjízdnou. Rozmetadlo soli rovnoměrně rozmete sůl, písek, jemný štěrk nebo jiný posypový materiál po udržovaném povrchu. Posypový vozík se dobře osvědčí tam, kde potřebujete posypat přesně vymezený prostor (chodník, cestu) a nechcete zbytečně zasolovat okolní trávník nebo záhonek vaší zahrádky. Sypače soli jsou vyrobeny z kvalitních nekorodujících materiálů, a posypový materiál ani nepříznivé počasí jim tak nezpůsobí žádnou újmu.
Rozmetač nemusí zahálet ani po skončení zimy. Stejně dobře jako sůl dokáže rovnoměrně rozptýlit hnojivo, granulované vápno nebo osivo.

Teplota na odstranění ledu pomocí soli

Účinnost soli na rozpuštění ledu a ledovky z chodníku se uvádí v stupních celsia. Teplota, na kterou lze ještě lze použít sůl pro odstranění ledu je přibližně mínus 7 sedm stupňů celsia. Pokud teplota je nižší odstranění ledovky solí již není účinné, je vhodné použít rozmetadlo s posypem v kombinaci sůl a štěrk.

Prodejci posypu: bobr

prodejci rozmetadlo a sypací vozík: namir zboží