Odkazy na partnerské weby

Květiny, svatby, smuteční kytice

 klobásová kyticeOnline prodej a rozvoz květin. Rozvoz květin Praha Brno. Svatební květiny online prodej a expresní rozvoz Praha a celý svět. Květinové studio nabízí rozvoz květin a svetební dekorace v Praze, Brandýs nad Labem a okolí. Květinové studio nabízí i netradiční klobásové, cigaretové nebo zeleninové kytice pro muže i ženy.

Svatební agentury Vám mohou připravit celou svatbu, nebo jej její část. Snoubenci si náchávají zajistit svatební kolonu, místo na svatbu, obřadní síň či jiné místo: louka, hrad, zámek. Svatební agentura může zajistit slevu z některých svatebních služeb, cena svatby se tím snižuje. Například nižší cenu na zapůjčení aut, svatební dekorace, svatebního oběda..

Půjčky a hypotéky (výhody nevýhody)

 půjčka na auto škodaWeb expertnapujcky.cz upozorňuje na výhody a nevýhody jednotlivých druhů půjček. Každá  půjčka , hypotéka nebo úvěr má svoji dobu po kterou se vyřizuje, výše rizika pro půjčujícího a tím uměrná výše úroku. Jednotlivé výhody a nevýhody půjčky na auto, bydlení, pro podnikatele atd.

Stavby ze dřeva, dřevo stavby na klíč

Stavby ze dřeva, dřevo stavby na klíč. Dřevěné domy stavíme na klíč, dřevěné sruby zimní sleva. Reference dřevěné domy profesionálně.

Svatební veletrhy a agentura

 Svatební agentura Gape zajistí svatbu snů. Svatební rozpočet si určíte sami a podle toho připraví Vaši svatbu. Lze mí svatbu i do 20 tisíc korun, do 40tisíc či 100 tisíc.

  • Svatební veletrhy pořádané agenturou Gape i další veletrhy se svatební tématikou. Přehledně veletrhy na jednom místě.  Pravidelné veletrhy Strakonice, České Budějovice, Praha. Veletrhy s desítkami vystavovatelů kteří nabízejí:
  • svatební výzdobu dekorace
  • organizace svatby
  • zápůjčka auta
  • svatební menu a noc v hotelu
  • a další služby

Rekonstrukce oken, podlah, dvaří , schodů či céleho domu lze zajistit skrze poptávkové servery. Kvalitní stavební poptávky od prověřených firem lze na webu Niceone.cz

Sekačky, traktory

Sekačky a zahradní traktory. Široká nabídka sekaček a strojů na údržbu pozemků. Mulčovače, zahradní traktory sekačky za nízké ceny s profesionálním přístupem. Zajímavosti o pilách - motorova-pila.blog.cz/

Security, zabezpečení budov

Security, zabezpečení budov, PC sítě, ozvučení, EPS protipožádní zabezpečení, zabezpečení nemovitostí. Zabezpečení nemovistostí

Držáky na TV, obaly k tabletům

stojan na TVVýrobce MKfloria dodává na český trh kvalitní držáky a stojany televizí, jak elektronkových tak LCD, LED. Značka MKfloria a Meliconi jsou lídry českého trhu se stojany a držáky. Oba výrobce najdete v prodejnách Okay, Elektroworld nebo Datart.

MKfloria dodává také obaly na tablety, notebooky, smart phone a mobilní telefony. Obaly na tablet jsou doplněné o klávesnice. Svůj tablet nebo notebook můžete zkrášlit samolepkou na víko.

Akční letáky a slevy

Slevové letáky a akční nabídka firem v papírových letácích na jednom místě xletaky.cz. Aktuální a známé letáky s potravinami Tesco, Kaufland, Penny či Lidl. Hypermarkety mají také své letáky: Tesco, Globus či Makro.

Pokud máte zájem zobrazit zde odkaz na svůj web, zašlete mi email na zahradni-traktor(zavináč)seznam.cz.

Reference

Hledáte stavební firmu na položení podlahy, závěsů či malování? Potřebujete společnost, která provádí dekorační práce a stavední úpravy ? Rádi byste si nechali položit podlahy, nalepit tapety, usadit dveře, nebo postavit schody?

Firma JR decor vyhoví vaším požadavkům na práce v interiéru budov. Stavební a dekorační práce JR DEcor nabízí širokou škálu služeb ve stavebnictví interérů.

Dekorační a  stavební firma, která klade důraz jak na vysokou kvalitu, tak na rozumnou cenu pro naše zákazníky kterými jsou obyčejní lidé tak i firmy. Spolupracujeme s živnostníky a dalšími osvědčenými firmami.  Mezi hlavní služby, které poskytujeme, patří zejména prodej podlahy, tapety na stěnu, dvěře, schody. Dále nabízíme podlahářské a truhlářské práce a mnoho dalších.

Ke každé zakázce přistupujeme individuelně a rádi s čímkoliv poradíme při výběru podlahy, či tapety na stěnu. Ne každý ví, jaký lak si vybrat na lakýrnické práce. Máme také nejlepší materiály pro podlahy, věřte, že vám doma bude na nové podlaze moc příjemně. Zajímavý web na podlahy, tapety či závěsy.

Obdobný web (blog) zabývající se zahradní technikou http://zahradni-traktor.blog.cz/ zahradní traktory, hecht sněžné frézy, dolmar, makita, hecht sněhové frézy. Křovinořezy sekačky a vrtačky. Aku vrtačky.

Záznamy: 1 - 3 ze 3